O FIRMIE

Firma INVESTKAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. powstała w kwietniu 2019 r. Swoją siedzibę posiadamy w Bydgoskim Parku Przemysłowym w Bydgoszczy. Działalność firmy opiera się na wykonawstwie robót wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych i hydrotechnicznych w zakresie zewnętrznej infrastruktury. Oferujemy wsparcie dla dużych klientów biznesowych w budownictwie inżynieryjnym zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.
 
Swoją działalność INVESTKAN prowadzi głównie na terenie województwa kujawsko – pomorskiego i województw ościennych. Pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku budowlanym firmę tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem, dużą wiedzą specjalistyczną oraz zapleczem biznesowym i sprzętowym gwarantującym wykonawstwo rzetelne, bezpieczne i zgodne ze sztuką budowlaną. Spółkę wyróżnia indywidualne podejście do każdego projektu i klienta oferując konkretne i możliwie najkorzystniejsze rozwiązania w profilu swojej działalności.
 
Firma gwarantuje doskonałą organizację i najwyższą jakość wykonania poprzez posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry i pracowników stale poszerzających swoje umiejętności oraz zaplecza sprzętowego składającego się z nowoczesnego sprzętu.
 
INVESTKAN © Wszelkie prawa zastrzeżone 2023